נכס עם ממ״ד
3,020,000 ₪

השחף

נכס עם ממ״ד

גג/ פנטהאוז, החותרים, טירת כרמל

4חדרים
קומה18/19
124מ״ר

למכירה בהזדמנות בשכונת החותרים המבוקשת בפרוייקט של אשדר... מיני פנטהאוז מושקע במפלס אחד. 4 חדרים מרווחים כ120 מ"ר. יחידת הורים מרווחת. קומה 18 עם מרפסת שמש ענקית הצופה לנוף ים פתוח! מחסן, חנייה, ומיזוג בכל הדירה. בניין מטופח ומתוחזק היטב. מיקום מעולה ונוף משגע בשכונה חדשה ואיכותית ביותר!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
124 מ״ר
קומות בבניין
19
חניות
1
מחיר למ"ר
24,354 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,510,000 ₪
3,020,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,762 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,510,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

57167798פורסם ב26/11/25