ממ"ק
1,300,000 ₪

הפרחים 9

ממ"ק

דירה, רמת בן גוריון, חיפה

3חדרים
קומה9/12
70מ״ר

דירה מקסימה, נגישה, נעימה, שמורה ומוארת. 3 חדרים+ מרפסת סגורה+ מרפסת שירות שהיא כחצי חדר. קומה 9 עם נוף פתוח וירוק. -בניין מתוחזק עם 2 מעליות - מזגנים בסלון ובחדר -צמודה לממ"ק -בנין מבוקש במיקום מעולה. -חניה בשפע ברחוב קרובה לכ ל מה שצריך- מרכז חורב, מרכז מסחרי, גני ילדים, גני משחקים, בתי ספר, תחבורה ציבורית. הדירה ריקה ומוכנה לכניסה מיידית.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
70 מ״ר
קומות בבניין
12
חניות
ללא
מחיר למ"ר
18,571 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?650,000 ₪
1,300,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,341 ‏₪
סה״כ הלוואה‏650,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

65563310פורסם ב14/05/26