מקלט בניין
1,320,000 ₪

דפנה 16

מקלט בניין

דירה, מרכז העיר, סביניה, הוותיקה, קרית ביאליק

3.5חדרים
קומה3/3
99מ״ר

הדירה 99 מ"ר.רחוב מרכזי ונחשק,חנויות,מוסדות לימוד לכל הגילאים,גני משחקים וטיילות יפיפיות. הבית עורפי ושקט,ניתן לבנות מעל הבית,שכנים כבר בנו.הבית משופץ כולל ארונות,צבע צנרת חשמל,דוד שמש וממ"ט חשמל,פלדלת,חלונות ורשתות במצב מעולה.בית מטופח,בבניין 9 דירות.

פירוט ריהוט:
פינת אוכל+6 כסאות מעץ מייפל,מטבח עץ מלא+אי משיש,ארונות בחדרים+ ארון חדר כביסה חדש,ארון אמבטיה,מזגנים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
99 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
13,333 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?660,000 ₪
1,320,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,393 ‏₪
סה״כ הלוואה‏660,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

61256829פורסם ב10/05/26