נכס עם ממ״ד
7,800,000 ₪

נווה משה

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג', עתלית

8חדרים
קרקע
720מ״ר

למכירה בעתלית במיקום מעולה ברחוב משעול הגפנים המבוקש וילה כ 300 מר בנוי על מגרש ענק של כ 720 מר. ניתן לבנות וילה נוספת על המגרש ובריכת שחייה. נכס אטרקטיבי בעל פוטנציאל רב.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
300 מ״ר
חניות
2
מחיר למ"ר
10,833 ₪
תאריך כניסה
01/08/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?3,900,000 ₪
7,800,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏20,048 ‏₪
סה״כ הלוואה‏3,900,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

47569364פורסם ב13/01/26