נכס עם ממ״ד
3,200,000 ₪

לביא 1

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג', נווה יוני נתניהו, עכו

5חדרים
קרקע
250מ״ר

למכירה בית פרטי / קוטג' פינתי בשכונת שיכוני המזרח בעכו, במיקום שקט ונעים. הבית משתרע על שטח בנוי של כ-150 מ"ר וכולל 5 חדרים מרווחים, גינה פרטית, חנייה צמודה, ממ"ד ומחסן. הנכס פינתי, מטופח, משופץ ומתאים במיוחד למשפחה המחפשת בית נעים, מרווח ופרטי. שכונה שקטה ונעימה מאוד

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
150 מ״ר
חניות
1
מחיר למ"ר
12,800 ₪
תאריך כניסה
23/08/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,600,000 ₪
3,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,225 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,600,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

42841736פורסם ב10/05/26