מקלט במרחק 168 מ׳
4,900,000 ₪

בת גלים

מקלט במרחק 168 מ׳

דירה, חיפה

4חדרים
קומה2/3
150מ״ר

למכירה לאוהבי שכונת בת גלים, דירה ייחודית, באוהאוס. 4 חדרים | 150 מ"ר | קומה 2. מבנה היסטורי לשימור. נוף נפלא לשדרה ולים. שקטה, מרווחת ומאווררת. 4 חדרים ענקיים, 3 מרפסות גדולות היקפיות. תקרות גבוהות. מזגנים, דוד שמש, חניה, במרכז תיירות ויוקרה החדש של חיפה. קרבה לתחבורה ציבורית(מטרונית, רכבת, אוטובוסים), בית חולים רמב"ם ומרכז רפואי לין.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
דרוש שיפוץ
מ״ר בנוי
150 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
32,666 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,450,000 ₪
4,900,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏12,594 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,450,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

76560368פורסם ב26/10/25