בלעדיותמקלט במרחק 35 מ׳
1,390,000 ₪

הגדוד העברי

בלעדיותמקלט במרחק 35 מ׳

דירה, גבעת אולגה, חדרה

3חדרים
קומה1/1
69מ״ר

בס"ד בבלעדיות דירת 3 חדרים מרווחת ביותר, משופצת בלבד שכונה, מיקום שקט ביותר, קרוב למרכז מסחרי, 10 דק הליכה מהים מתאימה למגורים והשקעה מושכרת כרגע טאבו מסודר ללא חריגות בניה זכויות בניה נוספות! כל הקודם זוכה!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
69 מ״ר
מחיר למ"ר
20,144 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?695,000 ₪
1,390,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,573 ‏₪
סה״כ הלוואה‏695,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

77787478פורסם ב09/02/26