מקלט במרחק 72 מ׳
1,590,000 ₪

רמות רמז

מקלט במרחק 72 מ׳

דירה, חיפה

4חדרים
קומה2/12
110מ״ר

בבלעדיות חדשה באפיק נדל"ן - משרד תיווך חיפאי למכירה בגגות האדומים - בסוף רח' שדרות הל"ה. דירת 4 חד מרווחת כ 110 מ"ר במלפס1 גישה נוחה-בקומה 2 בלבד. במצב מעולה ! מוארת 3 כיווני אוויר אור. ניתן להרחיב את הנכס ל כ160 מ"ר בנוי פוטנציאל נדיר עבור מגורים והשקעה ! מרחק הליכה של 3 דק הליכה לטכניון כיום הדירה מושכרת ב 4,500 לעוד שנה ל3 שותפים מהטכניון.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
110 מ״ר
קומות בבניין
12
חניות
ללא
מחיר למ"ר
14,454 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?795,000 ₪
1,590,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,087 ‏₪
סה״כ הלוואה‏795,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

83178550פורסם ב26/09/25