בלעדיותנכס עם ממ״ד
3,150,000 ₪

התקווה

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, יובלים, פרדס חנה כרכור

5חדרים
קומה1/3
138מ״ר

באחד הרחובות המבוקשים בכרכור, בשכונה איכותית, מוצעת למכירה דירה מקסימה בבניין בוטיק קטן וחדיש עם שישה דיירים בלבד, קו ראשון לחורשת אלונים ירוקה. למשפחה המחפשת שקט ושלווה בשילוב קירבה למרכז קניות , גנים , בית ספר וגינות שעשועים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
120 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
2
מחיר למ"ר
22,826 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,575,000 ₪
3,150,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,096 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,575,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

87000689פורסם ב01/02/26