נכס עם ממ״ד
2,200,000 ₪

שדרות אבא חושי

נכס עם ממ״ד

דירה, סביוני הכרמל, חיפה

3חדרים
קומה6/18
80מ״ר

מקום מעולה קרוב לגרנד קניון גשר הגבורים מנהרות הכרמל טכניון מרכז זיו בתי ספר גנים תחבורה צבורית מצוד לפארק קרוב ונוח להכל מעולה לזגות צערים משקעים מבוגרים גישה נוחה מקום מאוד מבוקש למהרי החלטה אלמוג נכסים מומחים בנדלאן יועץ שווי הנכס חינם מאגר גדול במשרדנו נוף ים פתוח

פירוט ריהוט:
בניין הטריו בריכה שחייה חדר כושר סאונה נוף חניה מקורה קרוב אונברסיטת חיפה טכניון מרכז מסחרי סופר צמוד למהרי החלטה קרוב להכל מחסן חניה צומודים בקומה גישה נכים גן משחקים צמוד איכלוס מיידי לכביש 6 יגור מ

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
90 מ״ר
קומות בבניין
18
חניות
1
מחיר למ"ר
27,500 ₪

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,100,000 ₪
2,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,655 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,100,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

83146228פורסם ב24/06/23