מקלט בניין
1,240,000 ₪

אבא הלל סילבר

מקלט בניין

דירה, יזרעאליה, חיפה

3חדרים
קומה1/4
60מ״ר

למכירה בשכונת נווה שאנן, חיפה רחוב אבא הלל סילבר דירת 3 חדרים בשטח של כ 60 מ"ר, קומה 1. הדירה מושכרת כיום ב 3,300 ש"ח לחודש מתאימה להשקעה עם הכנסה שוטפת. עתידית פינוי בינוי, פוטנציאל השבחה משמעותי. ממוקמת באזור מבוקש בקרבת תחבורה ציבורית, מרכזי קניות, מוסדות לימוד ומוקדי עניין. מתאימה למגורים או להשקעה. לפרטים נוספים ותיאום ביקור בנכס, צרו קשר עוד היום.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
60 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
20,666 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?620,000 ₪
1,240,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,187 ‏₪
סה״כ הלוואה‏620,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

61656141פורסם ב20/05/26