נכס עם ממ״ד
3,100,000 ₪

הגדוד העברי 34

נכס עם ממ״ד

דו משפחתי, קרית חיים מזרחית, חיפה

8.5חדרים
קרקע
201מ״ר

למכירה נכס מיוחד דו משפחתי היושב על 308 מ"ר מגרש בנוי כ201 מחולק בצורה מושלמת על 3 מפלסים עם מעלית פרטית מהסלון גינה היקפית סלון ענק מטבח חדש יחידת הורים ענקית חובה לבוא ולהתרשם אין נכסים כאלה היום ! פינוי גמיש

מחיר למ"ר
15,422 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,550,000 ₪
3,100,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,968 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,550,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

41310796פורסם ב24/10/25