נכס עם ממ״ד
1,950,000 ₪

הרב נסים

נכס עם ממ״ד

דופלקס, גבעת אולגה, חדרה

4.5חדרים
קומה8/9
154מ״ר

נכס מספר: 7497, למכירה פנטהאוז דו מפלסי בגבעת אולגה חדרה כ-154 מטר +90 מטר מרפסות שמש נוף לים 4 חדרים כולל ממד ב2 קומות , חניה פרטית, בנין בן כ20 שנה באזור מתפתח מאוד, מחיר מציאה - הזדמנות שלא תחזור צרו קשר

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
12,662 ₪
תאריך כניסה
22/02/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?975,000 ₪
1,950,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,012 ‏₪
סה״כ הלוואה‏975,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

43025302פורסם ב14/12/25