נכס עם ממ״ד
2,249,000 ₪

דולפין

נכס עם ממ״ד

דירה, גלי כרמל, טירת כרמל

5חדרים
קומה18/25
127מ״ר

למכירה בפרויקט חדש ומבוקש של שרבט, הבניינים האחרונים שנבנו בשכונה. דירת 5 חדרים 127 מ"ר כולל מרפסת במפלס 1 ונגיש. דירה בקו הראשון לים חזיתית לנוף ללא הסתרות לעולם. מטבח משודרג, נוף לים מכל חלון בבית. מרפסת מערבית עם 100% פרטיות. תכנון פנימי מעולה, 2 חניות בטון תת קרקעיות. קרובה ונגישה למוקדי העניין של גלי כרמל.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש מקבלן (לא גרו בנכס)
מ״ר בנוי
127 מ״ר
קומות בבניין
25
חניות
2
מחיר למ"ר
17,708 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,124,500 ₪
2,249,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,781 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,124,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

75020672פורסם ב06/10/25