נכס עם ממ״ד
3,120,000 ₪

יותם

נכס עם ממ״ד

דירה, שמבור, חיפה

4חדרים
קומה5/6
103מ״ר

בשיווק בלעדי וללא עמלת תיווך! דירת 4 חדרים שטוחה כ- 103 מ"ר עם מרפסת כ- 18 מ"ר מהסלון לנוף ירוק, אכלוס באוגוסט 26. דירה אחורית ושקטה. 2 חניות פרטיות מקורות - ללא מכפיל, נגישות מלאה במעלית, ממ"ד, יחידת הורים ומחסן. מיקום מנצח סמוך למרכז מסחרי, בתי ספר, גנים ותחבורה ציבורית.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
103 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
2
מחיר למ"ר
30,291 ₪
תאריך כניסה
23/08/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,560,000 ₪
3,120,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,019 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,560,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

43686842פורסם ב25/03/26