נכס עם ממ״ד
2,190,000 ₪

מלחמת ששת הימים 6

נכס עם ממ״ד

דירה, מרכז העיר, חדרה

4חדרים
קומה15/21
160מ״ר

דירת 4 חדרים חדשה בת שנה וחצי משודרגת בפרויקט אפרידר המבוקש בעיר הדירה 138 בנוי קומה 15 מרפסת מפנקת אזור מרכזי קרוב לגנים בתי ספר סופרים לרכבת וליציאות לכביש 2 ו4 - ללא תיווך

מ״ר בנוי
138 מ״ר
קומות בבניין
21
חניות
1
מחיר למ"ר
13,687 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,095,000 ₪
2,190,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,629 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,095,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

76264478פורסם ב10/05/26