מקלט במרחק 25 מ׳
800,000 ₪

אביגדור עשת

מקלט במרחק 25 מ׳

דירה, קרית אתא

2חדרים
קומה1/1
48מ״ר

בקרית אתא ברחוב אביגדור עשת דירת 2 חדרים.בנוי 48 מ"ר רק 3 מדרגות.לא דירת קרקע.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
1
חניות
ללא
מחיר למ"ר
16,666 ₪

היסטוריית שווי הנכס

54494081פורסם ב14/05/26