בלעדיותנכס עם ממ״ד
2,040,000 ₪

לבונה 18

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, אור ים, אור עקיבא

4חדרים
קומה1/5
114מ״ר

למכירה דירת 4 חדרים בבניין בוטיק איכותי בשכונת אור ים המבוקשת. דירה מרווחת ומוארת עם חלוקה מצוינת, 2 חדרי שירותים ו-2 מקלחות, שתי חניות נפרדות ומיקום נדיר על הפארק האקולוגי עם נוף פתוח וירוק. קרוב לפארקים, מוסדות חינוך, סופר וחוף הים. הזדמנות לרכוש נכס במחיר אטרקטיבי במיוחד באזור המבוקש ביותר באור עקיבא.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
102 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
2
מחיר למ"ר
17,894 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,020,000 ₪
2,040,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,243 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,020,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

71062817פורסם ב18/05/26