נכס עם ממ״ד
1,650,000 ₪1,680,000 ₪

עגנון 16

נכס עם ממ״ד

דירת גן, עיר, מרכז העיר, נהריה

3חדרים
קרקע
154מ״ר

למכירה דירת גן במרכז העיר נהריה באחד מהרחובות המבוקשים בעיר בנויה כ84 מטר+60 מטר גינה מרווחת הכוללת פרגולה אלומיניום הכוללת סגירה מלאה של תריסים חשמליים . יש חניה צמודה לכניסת הדירה . ממד , בניין בוטיק רק של 5 קומות בלבד ! תחזוקה זולה של ארנונה וועד בית . ארנונה 600 לחודשיים +וועד בית 75 שקל לחודש . 2שירותים. הדירה עברה שיפוץ מהיסוד לפני מספר שנים יש מטבח לבן מרווח , אי לאירוח .

מ״ר בנוי
84 מ״ר
מ״ר גינה
60
קומות בבניין
5
חניות
1
מחיר למ"ר
10,714 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?825,000 ₪
1,650,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,241 ‏₪
סה״כ הלוואה‏825,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

84332194פורסם ב08/12/25