מקלט בניין
1,380,000 ₪

אהבת ציון 5

מקלט בניין

דירה, קרית ים א', קרית ים

4חדרים
קומה3/4
93מ״ר

דירה במקום שקט ונעים בקרית ים, מקום מאד אטרקטיבי בסמוך לחוף הים (500 מטר), הדירה במצב שמור מאד (כדאי לבוא לראות). לא בשבת. הבניין חתום תכנית חלופת שקד הכוללת: שני חדרים נוספים + מעלית ומרפסת. לא לתיווך ( אם הנך מתווך חסוך נא את אי הנעימות)

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
88 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
14,838 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?690,000 ₪
1,380,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,547 ‏₪
סה״כ הלוואה‏690,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

75186931פורסם ב12/05/26