נכס עם ממ״ד
1,980,000 ₪2,065,000 ₪

אלמוג

נכס עם ממ״ד

דירה, גלי כרמל, טירת כרמל

4חדרים
קומה8/9
122מ״ר

מכירה 4 חדרים גדולה + מרפסת נוף חזית לים מכל מקום בבית כולל ממ"ד חדרי שינה חדר רחצה ושירותים + חדר הורים מפנק עם מקלחת ושירותים 2 חניות בטאבו ומחסן מיקום נהדר בניין בוטיק דיירים מצויינים שזה + ענק מחיר מצויין מוזמנים לסיור בנכס

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
122 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
2
מחיר למ"ר
16,229 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?990,000 ₪
1,980,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,089 ‏₪
סה״כ הלוואה‏990,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

83202222פורסם ב11/01/26