בלעדיותמקלט בניין
1,930,000 ₪

סטפן וייז

בלעדיותמקלט בניין

דירה, רמת שאול, חיפה

4.5חדרים
קומה3/4
115מ״ר

למכירה בייצוג בלעדי בשכונת רמת שאול, רחוב סטפן וייז. דירת 4.5 חדרים שטוחה כ- 115 מ"ר לשיפוץ עם מרפסת מהסלון כ- 14 מ" לנוף ים. יש מעלית, מקלט מסודר וחניה לדיירי הבניין. פנויה לכניסה מיידית. סמוך לבית ספר, גנים, פארק משחקים, מרכז מסחרי ותחבורה ציבורית. מירב שרביט נדלן

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
דרוש שיפוץ
מ״ר בנוי
115 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
16,782 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?965,000 ₪
1,930,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,961 ‏₪
סה״כ הלוואה‏965,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

51550182פורסם ב10/05/26