נכס עם ממ״ד
13,500,000 ₪

שדרות ההסתדרות

נכס עם ממ״ד

בניין משרדים, חיפה

14.5חדרים
קרקע
1400מ״ר

בפריים לוקיישן נמצא בניין עצמאי על ציר ההסתדרות מול לב המפרץ! הבניין מדהים ביופיו והינו בן 4 קומות עם מעלית וחנייה. מושכר ב 74000ש"ח בחודש לשוכרים וותיקים ,ניתן להעלות ב 20% את השכירויות. דיסרטיות הכרחית .ניתן להוסיף לפחות עוד קומה אחת .אין בכל הציר נכס כזה למכירה.מחיר אטרקטיבי ביותר!!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
שירותים
בבניין
מ״ר בנוי
1400 מ״ר
מחולק:
מחולק ל14.5 חדרים (מינ׳ - 1400, מקס׳ - 1400)
חניות
יש חניה
מחיר למ"ר
9,642 ₪

• סורגים

49651767פורסם ב08/05/26