נכס עם ממ״ד
2,670,000 ₪

אהוד מנור 2

נכס עם ממ״ד

דירה, נאות אפק, אפקה, קרית ביאליק

5חדרים
קומה8/11
163מ״ר

לא למתווכים ! דירת 5 חדרים הכי גדולה בשכונה דירה 148 מטר + 15 מטר מרפסת - חדרים ענקים מטבח מושקע ב100,000 ש"ח מזגן מרכזי לסלון ומטבח + מזגן בכל חדר בנוסף למטבח קיים עוד מטבח פנימי. 3 שירותים + 2 מקלחות . נוף פתוח לפארק + חיפה קריות (רואים גם חלק מבית העלמין).

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
163 מ״ר
קומות בבניין
11
חניות
2
מחיר למ"ר
16,380 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,335,000 ₪
2,670,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,863 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,335,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

66396928פורסם ב22/05/26