מקלט בניין
1,300,000 ₪

הברושים

מקלט בניין

דירה, מרכז העיר, סביניה, הוותיקה, קרית ביאליק

3חדרים
קומה4/4
75מ״ר

למכירה 3 חדרים בפינוי בינוי מתקדם (הערת הזהרה בטאבו) התמורה העתידית עם סיום הפרויקט: הדירה תגדל ל 4 חדרים בשטח של 100 מטר. מרפסת שמש 12\15 מטר. ממד מעלית חניון תת קרקעי ולובי מפואר. מפרט עשיר של היזם

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
75 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
1
מחיר למ"ר
17,333 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?650,000 ₪
1,300,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,341 ‏₪
סה״כ הלוואה‏650,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

68516111פורסם ב20/05/26