מקלט במרחק 138 מ׳
880,000 ₪

אבן עזרא 14

מקלט במרחק 138 מ׳

דירה, הרצליה, חיפה

3חדרים
קרקע
60מ״ר

מחפשים נכס עם פוטנציאל מעולה להשקעה או Airbnb הדירה הזאת יכולה להיות בדיוק מה שאתם מחפשים פרטי הנכס: דירת 3 חדרים כ-60 מ"ר קומת כניסה (מתוך 2) 2 מרפסות שמש משופצת ומסודרת מתאימה מאוד ל-Airbnb ולהשכרה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
2
חניות
ללא
מחיר למ"ר
14,666 ₪

היסטוריית שווי הנכס

72950421פורסם ב10/05/26