נכס עם ממ״ד
2,900,000 ₪

עידו הנביא

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג', שפירא, אופקים

6חדרים
קרקע
504מ״ר

וילה בנויה בשכונת שפירא המבוקשת 5 חדרי שינה, מחסן, מרתף גדול , יחידת הורים ברמה גבוה הבית ללא חריגות אזור מצויין ושקט בבלעדיות לפרטים נוספים חייגו אלינו או השאירו הודעה ונציג יצור אתכם קשר בהקדם. עטיה שיווק נדל"ן **לא בשבת

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
267 מ״ר
חניות
1
מחיר למ"ר
5,753 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,450,000 ₪
2,900,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,454 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,450,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

55715028פורסם ב06/02/25