נכס עם ממ״ד
1,590,000 ₪

הרב טנא 5

נכס עם ממ״ד

דירה, העיר העתיקה, רמב"ם, דרום, באר שבע

4חדרים
קומה3/9
115מ״ר

ללא תיווך ולא למתווכים! דירת ארבעה חדרים מרווחת. מרפסת מקורה . סורגים בכל החלונות. מזגן מיני מרכזי. מטבח, דלתות, מקלחונים וארונות המקלחות חודשו לאחרונה. יחידת הורים כולל חדר ארונות חניה צמודה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
13,826 ₪
תאריך כניסה
01/04/27

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?795,000 ₪
1,590,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,087 ‏₪
סה״כ הלוואה‏795,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

49076406פורסם ב14/05/26