נכס עם ממ״ד
7,250,000 ₪

רמות מנחם

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג', הוד השרון

7חדרים
קרקע
230מ״ר

חדש!! למכירה!! בהוד השרון!! בית פרטי ברמות מנחם המבוקש! דגם שקד - משופץ ויפה 7 חד' | 230 מ"ר בנוי מטבח משודרג חצר מטופחת ויפה מרפסת בקומה ראשונה מהמאסטר הורים בקומה שניה - פינת משפחה חמודה במיקום מנצח!! בקרבת בית ספר "רבין" , ספורטן ,ספורטק, בתי קפה, יציאות מהעיר ועוד...

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
230 מ״ר
חניות
1
מחיר למ"ר
31,521 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?3,625,000 ₪
7,250,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏18,634 ‏₪
סה״כ הלוואה‏3,625,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

44884102פורסם ב05/04/26