בלעדיותנכס עם ממ״ד
4,790,000 ₪4,890,000 ₪

עופרה חזה

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, כפר סבא

6חדרים
קומה2/7
189מ״ר

למכירה בבלעדיות ! דירת 6 חדרים יחידה במינה! משופצת ומשודרגת ברמה גבוהה עם ירידה לפרטים הקטנים... מטבח מפנק מלא מקומות אחסון, מרפסת שמש 18 מטר, מרפסת שירות ענקית ופרקטית, 2 יחידות מיזוג, משרד ביתי מחולק ל2, מאווררי תקרה, ארונות קיר, נגרות מותאמת בכל הבית ועוד... דירה מפנקת במיוחד. 2 חניות ומחסן בטאבו. בניין בן 9, 2 מעליות, מיקום מושלם . קרוב לבתי ספר, חטיבות, קניון הירוקה ויציאות מהעיר.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
145 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
2
מחיר למ"ר
25,343 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,395,000 ₪
4,790,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏12,312 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,395,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

42821952פורסם ב14/07/25