בלעדיותמקלט בניין
2,300,000 ₪

החפץ חיים

בלעדיותמקלט בניין

דירה, ראשון לציון

4חדרים
קומה4/7
100מ״ר

למכירה בהזדמנות דירת 4 חדרים ברחוב שקט, נחשב ומבוקש ביותר במרכז העיר ראשל"צ מרווחת מאוד עם תיכנון מצויין אין דברים כאלו מסודרת ברובה ויפייפיה יחידת הורים מפנקת עם מקלחת שירותים וחדר ארונות אמבטיה ושירותים נוספים מוארת ומאווררת עם 3 כיווני אוויר חזיתית לנוף פתוח בניין מטופח ומתוחזק ביותר מעלית חנייה בטאבו - יתרון ענק מיקום מצויין, מרכזי ונגיש לכל מה שצריך אך עם זאת שקט מוטיבציית מכירה גבוהה

פירוט ריהוט:
אפשרות להשארת כל הריהוט בבית קומפלט! - יתרון ענק

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
23,000 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,150,000 ₪
2,300,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,912 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,150,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

41992745פורסם ב11/05/26