נכס עם ממ״ד
2,630,000 ₪

הדר המושבות הותיקה / אם המושבות הותיקה

נכס עם ממ״ד

דירה, פתח תקווה

4חדרים
קומה1/8
105מ״ר

באם המושבות הוותיקה דירת 4 חדרים מרווחת בלב שכונה כפרית ופסטורלית, במיקום שקט ומבוקש במיוחד ברחוב מאיר שפיה. רחוב ללא מוצא וללא מעבר רכבים, המציע איכות חיים יוצאת דופן הפונה לשביל וטובלת באווירה של טבע ושלווה, מושלמת למשפחות שמחפשות את השקט של הכפר בלב העיר.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
105 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
25,047 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,315,000 ₪
2,630,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,760 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,315,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

58430586פורסם ב11/01/26