נכס עם ממ״ד
3,290,000 ₪

בני וו. רייך 17

נכס עם ממ״ד

דירה, קרית השרון, נתניה

5חדרים
קומה3/8
146מ״ר

למכירה בפרוייקט אפריקה ישראל ברחוב בני וו רייך 17 מוצעת למכירה דירת 5 חדרים גדולה ומוארת. כיווני אוויר מצויינים דרום מזרח המון אור ובריזה. מחסן פרטי בטאבו ונוף מושלם לשדות הפתוחים של כפר נטר לדירה 4 חדרי שינה גדולים ויחידת מתבגר עם שרותים נפרדים. בניין בוטיק ומבוקש מאד מרחק הליכה לביה"ס גינות ירוקות וגני ילדים קרוב למתחם קניות בתי קפה וסופר מרקט לנוחות מקסימלית. לפרטים נוספים צרו קשר

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
130 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
2
מחיר למ"ר
22,534 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,645,000 ₪
3,290,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,456 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,645,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

44630973פורסם ב20/05/26