בלעדיותמקלט במרחק 438 מ׳
1,890,000 ₪

יוסף אהרונוביץ' 19

בלעדיותמקלט במרחק 438 מ׳

דירה, תקומה / קרית חזני, פתח תקווה

3.5חדרים
קומה4/4
69מ״ר

למכירה דירת 3.5 חדרים, 69 מ"ר, קומה 4, מושכרת, מזגן בסלון ובכל חדר, מרפסת שירות במטבח, כיווני אוויר - דרום מערב. חתומים לפרויקט תמ"א 38/1 עם חברת בראשית, יש אישור של הועדה המקומית ולפני קבלת היתר. לאחר התמ"א הדירה תהיה 4.5 חדרים, כ 96 מ"ר ויתווספו: מעלית, ממ"ד ומרפסת שמש. מתאימה מאוד לזוגות צעירים ולמשקיעים!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
69 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
27,391 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?945,000 ₪
1,890,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,858 ‏₪
סה״כ הלוואה‏945,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

78444420פורסם ב17/05/26