בלעדיותנכס עם ממ״ד
2,790,000 ₪

שדרות בן גוריון

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, פסגות אפק, ראש העין

6חדרים
קומה2/6
155מ״ר

למכירה דירת 6 חדרים מקסימה וגדולה במחיר אטרקטיבי!. רחוב בן גוריון פסגות אפק. דירה עם חלל אירוח גדול, מחסן גדול, 2 חניות נפרדות. מיקום מצוין מרחק הליכה לבתי ספר וגנים. מוזמנים לבוא להתרשם

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
140 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
2
מחיר למ"ר
18,000 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,395,000 ₪
2,790,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,171 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,395,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

65909043פורסם ב17/05/26