נכס עם ממ״ד
3,629,000 ₪

א' / צפון מזרח העיר

נכס עם ממ״ד

דירה, רחובות

5חדרים
קומה4/17
142מ״ר

בס"ד למכירה בפרויקט יוקרתי פריים לוקיישן! בבניין מפואר עם סטנדרט בנייה איכותי ומוקפד של הקבלן רוטמן, דירת 5 חדרים שהוסבה ל-4 ניתן להחזיר בקלות ע"י הוספת קיר גבס ללא לאבד את המרחב בדירה, מתוכננת להפליא ומשודרגת, מרחב ציבורי ענק. מטבח יוקרתי מחברת סמל כולל שיש, דלתות קו אפס בכל הדירה, מזגנים עיליים בחדרי השינה, סוויטת הורים מפנקת, מוארת מאוד כיווני אוויר דר-מז, 2 חניות תת קרקעיות עוקבות ומחסן.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
קומות בבניין
17
חניות
2
מחיר למ"ר
25,556 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,814,500 ₪
3,629,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,327 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,814,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

56730245פורסם ב07/01/26