נכס עם ממ״ד
2,880,000 ₪

שדרות יצחק רבין 11

נכס עם ממ״ד

דירה, רמת אמיר, קדימה צורן

4חדרים
קומה1/9
136מ״ר

למכירה בפרויקט רוטשטיין המבוקש ללא תיווך דירת 4 חדרים מרווחת ומוארת מתאימה למשפחה או להשקעה סלון גדול פינת אוכל מטבח מרווח ממד שתי מרפסות אחת מחדר השינה ואחת מהסלון כיווני אוויר צפון מערב מחסן כ 10 מטר עם חלון שתי חניות בניין איכותי בפרויקט מבוקש

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
123 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
2
מחיר למ"ר
21,176 ₪
תאריך כניסה
01/12/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,440,000 ₪
2,880,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,402 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,440,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

86928195פורסם ב20/05/26