נכס עם ממ״ד
1,960,000 ₪

דקר 17

נכס עם ממ״ד

דירה, גני יער, לוד

4חדרים
קומה3/9
110מ״ר

למכירה מפרטי! דירת 4 חדרים מרווחת, משופצת ושמורה. 110 מ"ר, 2 מרפסות עם נוף פתוח, מחסן 5 מ"ר + חניה בטאבו, ממ"ד, חדר שירות, מזגן בכל חדר, 2 מעליות כולל פיקוד שבת. לרציניים בלבד - לא בשבת!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
94 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
17,818 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?980,000 ₪
1,960,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,038 ‏₪
סה״כ הלוואה‏980,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

77850691פורסם ב14/05/26