מקלט במרחק 70 מ׳
6,500,000 ₪

גבעת טל

מקלט במרחק 70 מ׳

בית פרטי/ קוטג', ראש העין

5חדרים
קרקע
718מ״ר

למכירה בגבעת טל בית פרטי ייחודי שממש מרגיש כמו חופשה על מגרש של 718 מ"ר בנוי כ 160 מ"ר אפשריות הרחבה ובית שיש בו גם נוף. בריכה מובנת עם נוף פתוח יחידת מתבגר + יחידת הורים מרווחת מאוד מחסן ענק מיקום מאוד מבוקש בגבעת טל ומגרש ייחודי במיוחד.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
160 מ״ר
חניות
ללא
מחיר למ"ר
9,052 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?3,250,000 ₪
6,500,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏16,707 ‏₪
סה״כ הלוואה‏3,250,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

65612103פורסם ב18/05/26