נכס עם ממ״ד
2,650,000 ₪

אליהו גולומב

נכס עם ממ״ד

גג/ פנטהאוז, צפון מזרח מרכז העיר, נתניה

5חדרים
קומה2/2
138מ״ר

למכירה ברחוב גולומב 8 צפון נתניה השקט, דופלקס פנטהאוז מושקע 5 חדרים ענקיים בקומה 2 ו3, כ140 מ"ר בנוי, עם מרפסת גג כ41 מ"ר ענקית שרואים בה ים ופשוט כיף להעביר בה את היום, מעלית, חניה מקורה בטאבו, שיפוץ ברמה גבוה בכל הנכס, מה עוד בנאדם צריך? רק לבוא לראות את הנכס.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
2
חניות
1
מחיר למ"ר
19,202 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,325,000 ₪
2,650,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,811 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,325,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

72433206פורסם ב06/11/25