נכס עם ממ״ד
3,400,000 ₪

רבי יהודה הנשיא 110

נכס עם ממ״ד

דירה, אלעד, אלעד

5חדרים
קומה2/8
151מ״ר

בפרויקט החדש של גיא ודורון לוי קומה 2 עם מרפסת 20 מטר חלקה סוכה לכיוון הפארק המתוכנן תוכנית אדריכלית למטבח יפה 2 אמבטיות 3 שרותים 2 מזגנים מרכזים ריצוף מטר על מטר

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש מקבלן (לא גרו בנכס)
מ״ר בנוי
131 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
22,516 ₪
תאריך כניסה
01/01/27

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,700,000 ₪
3,400,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,739 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,700,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

61168176פורסם ב20/05/26