נכס עם ממ״ד
3,650,000 ₪

חנה רובינא

נכס עם ממ״ד

דירה, מרכז, הרצליה

4חדרים
קומה1/6
97מ״ר

בלעדי למכירה ברחוב חנה רובינא המבוקש בהרצליה! דירת 4 חדרים בבניין בוטיק איכותי, כ-85 מ"ר בנוי בתוספת מרפסת שמש של כ-12 מ"ר, דירה מתוכננת ומושקעת עם מטבח מאובזר, מאסטר הורים מפנק הכולל חדר רחצה פרטי, חדרי ילדים מרווחים, 2 חניות נפרדות ומחסן.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
37,628 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,825,000 ₪
3,650,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,381 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,825,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

41673269פורסם ב20/05/26