מקלט במרחק 1986 מ׳
12,000,000 ₪

מודיעין מכבים רעות

מקלט במרחק 1986 מ׳

בית פרטי/ קוטג'

8חדרים
קרקע
1100מ״ר

חדש למכירה ביישוב יוקרתי מכבים א' נכס נדיר למכירה מושקע ברמה גבוהה עם גודל עצום של 350 בנוי על מגרש של 880 מ בהיתרים עם 2 יחידות עם כניסה נפרדת . חלל אירוח ענק במיוחד עם יציאה לגינה מדהימה גדולה ומטופחת עם בריכה מפנקת נכס ייחודי שאסור לפספס !!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
350 מ״ר
חניות
ללא
מחיר למ"ר
10,909 ₪
תאריך כניסה
01/08/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?6,000,000 ₪
12,000,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏30,843 ‏₪
סה״כ הלוואה‏6,000,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

72661726פורסם ב15/03/26