בלעדיותנכס עם ממ״ד
2,650,000 ₪

אהוד מנור 1

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, חתני פרס ישראל, באר יעקב

4חדרים
קומה8/9
115מ״ר

למכירה בשכונת תלמי מנשה המבוקשת, דירת 4 חדרים מרווחת ושטופת אור בשטח של 115 מ"ר. הדירה בקומה 8 מתוך 9, כוללת מרפסת של 14 מ"ר הפונה לנוף פתוח ומציעה פרטיות מוחלטת. בבניין 2 מעליות כולל מעלית שבת. לדירה מוצמדים מחסן פרטי וחניה. מפרט טכני עשיר: מערכת חימום מים על גז ומזגן מיני מרכזי עם דמפרים. מיקום מעולה בשכונה איכותית, קרוב למוסדות חינוך מצוינים, גנים ופארקים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
23,043 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,325,000 ₪
2,650,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,811 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,325,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

82375372פורסם ב20/05/26