נכס עם ממ״ד
2,900,000 ₪

אמנון ליפקין שחק

נכס עם ממ״ד

דירה, נוף הטיילת, נתניה

4חדרים
קומה2/30
100מ״ר

דירה חדשה , בשכונה חדשה ומתפתחת, קומה 2 , דירה מוארת וטובה, מרפסת שמש נחמדה שגם רואה ים, חניה ומחסן פרטי, בנין חדש עם לובי מפואר, חדר כושר , 4 מעליות, סביבה מטופחת ונעימה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
100 מ״ר
קומות בבניין
30
חניות
1
מחיר למ"ר
29,000 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,450,000 ₪
2,900,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,454 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,450,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

84788155פורסם ב24/03/26