נכס עם ממ״ד
7,300,000 ₪

נווה גן

נכס עם ממ״ד

דירה, רמת השרון

5חדרים
קומה8/12
145מ״ר

למכירה בשכונת נווה גן דירת מיני פנטהאוז יפייפיה! 5 חדרים במקור שהוסבה ל 4 כ 145 מ"ר בנוי + 2 מרפסות האחת כ 30 מ"ר והשניה כ 8 מ"ר מחולקת בצורה מעולה מאסטר מפנק כיווני אויר: צפון, מערב חללים מרווחים במצב מצוין לדירה 2 חניות ומחסן אין דירות כאלה , דירה איכותית מאוד

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
12
חניות
2
מחיר למ"ר
50,344 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?3,650,000 ₪
7,300,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏18,763 ‏₪
סה״כ הלוואה‏3,650,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

69274321פורסם ב04/11/25