מקלט במרחק 283 מ׳
2,400,000 ₪

קדיש לוז 1

מקלט במרחק 283 מ׳

דירה, רמת ורבר, פתח תקווה

3חדרים
קומה1/9
77מ״ר

הזדמנות נדירה בפרויקט "בית לוז" ברמת ורבר המתחדשת. למכירה דירת 3 חדרים בשטח של 65 מ"ר בנוי בתוספת 12 מ"ר מרפסת שמש וחניה תת קרקעית. הבניין ממוקם ברחוב ללא מוצא, השקט ביותר בשכונה, ובמרחק הליכה של 2 דקות בלבד מתחנת הרכבת הקלה. הפרויקט מאופיין באדריכלות מודרנית ובמפרט פרימיום. תנאי תשלום אטרקטיביים של 15% בקיזוז היתרה לאכלוס (15/85). מועד אכלוס משוער בעוד כ-3.5 שנים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש מקבלן (לא גרו בנכס)
קומות בבניין
9
חניות
ללא
מחיר למ"ר
31,168 ₪
תאריך כניסה
01/01/30

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,200,000 ₪
2,400,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,169 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,200,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

87382791פורסם ב13/05/26