נכס עם ממ״ד
3,600,000 ₪

יצחק נבון

נכס עם ממ״ד

דירה, נאות אריאל שרון, קרית אונו

4חדרים
קומה15/30
114מ״ר

בבלעדיות המשרד בבנייני אומאמי היוקרתיים, דירת ארבעה חדרים יפיפייה, בקומה גבוהה, עם נוף פתוח לכיוון מערב, יחידת הורים גדולה ומרווחת, מחסן וחניה תת קרקעית. הזדמנות לגור בשכונה היוקרתית והמבוקשת באיזור.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
102 מ״ר
קומות בבניין
30
חניות
1
מחיר למ"ר
31,578 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,800,000 ₪
3,600,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,253 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,800,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

65224774פורסם ב25/03/26