נכס עם ממ״ד
2,620,000 ₪

הדגל העברי

נכס עם ממ״ד

דירה, כצנלסון, ראשון לציון

4חדרים
קומה6/7
118מ״ר

בשכונת כצנלסון באחד הרחובות היוקרתיים ביותר ! דירה חדשה מפרויקט מהמם שהסתיים בהצלחה לפני שנתיים !! 100 מטר בנוי עם יחידת הורים + מרפסת שמש 12 מטר ! נוף פתוח ללא בניין ממול !! חניה רגילה בטאבו - החניה הכי טובה ונגישה בבניין ! מעלית גדולה ומרווחת !! פרויקט תמ"א מצוין ! פינוי גמיש !!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
100 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
22,203 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,310,000 ₪
2,620,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,734 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,310,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

64598159פורסם ב01/12/22