נכס עם ממ״ד
3,199,000 ₪

נווה גן

נכס עם ממ״ד

דירה, פתח תקווה

5חדרים
קומה3/14
140מ״ר

למכירה בשכונת נווה גן המבוקשת! דירת 5 חדרים מרווחת ומסודרת! לדירה מרפסת שמש מפנקת בגודל כ-14 מ"ר. 2 חניות בטאבו! מחסן בטאבו חדר ממ"ד מיקום מעולה וקרוב להכל במרחק הליכה. לפרטים נוספים חייגו עכשיו!

פירוט ריהוט:
לדירה הזו ולעוד דירות טובות מתחת לרדאר חייגו עכשיו אדיר משה 055-432-5555

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
140 מ״ר
קומות בבניין
14
חניות
2
מחיר למ"ר
22,850 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,599,500 ₪
3,199,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,222 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,599,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

42937145פורסם ב01/02/26